דן דניאלי

D2D בהובלת דן דניאלי, הינה חברה לייעוץ אסטרטגי וליווי עסקי אשר תוכל לסייע לכם במקסום הפוטנציאל העסקי של חברתכם. במסגרת העבודה המשותפת מבוצע ניתוח עסקי מעמיק ומתן תמונת מצב ראלית בנוגע למצב החברה, יכולותיה, אתגרי הסביבה התחרותית הזדמנויות, והפוטנציאל, כל אלה, אל מול הפערים הקיימים בחברה בכדי לממשו.

תהליכי הייעוץ והליווי העסקי של D2D, מבוצעים בעבודה משותפת, יחד עם בעלי החברה ו/או ההנהלה הבכירה, תוך גיבוש מפת דרכים ותוכנית עבודה לסגירת פערים וחיזוק החברה. לאורך התהליך, אתם זוכים לליווי וייעוץ עסקי צמוד, תוך מעורבות של יועץ עסקי בכיר בקידומם של תהליכים ארגוניים ועסקיים להשגת היעדים שנקבעו ולמימוש הפוטנציאל העסקי הטמון בה.

"משמעות הפרואקטיביות היא יותר מלקחת יוזמה.
משמעותה היא שאנו לוקחים אחריות לחיינו ולהתנהגותנו אשר הינם פועל יוצא של החלטותינו,
על פי העקרונות והערכים שלנו, ולא של תנאים סביבתיים"
(סטיבן קובי)

מקסום הפוטנציאל העסקי עם חברת D2D בהובלת דן דניאלי

דן דניאלי, מנכ"ל ובעלים, יועץ עסקי וניהולי בכיר, בעל הכשרה בשיטת אלפא לעסקים. שימש עד 2015 במשך כ 10 שנים כמנהל בכיר בחברת טבע, בה מילא מגוון תפקידים בכירים, שהאחרון שבהם היה סמנכ"ל אסטרטגיה עסקית גלובאלי במו"פ הגנרי של טבע. עשר שנים לפני כן, שימש דניאלי כסמנכ"ל בחברת ג'ונסון אנד ג'ונסון בישראל. ב – 20 השנים בהם נשא בתפקידי ניהול בכירים בחברות הפועלות בסביבה בינלאומית, הוביל דניאלי עשרות עסקים ופרויקטים גלובאליים בהצלחה עם גידולים משמעותיים במחזורים, תוך ניהול צוותים בהיקפים רחבים.

את עיקר הצלחתו ניתן לזקוף לדיסציפלינות ניהוליות שנרכשו לאורך השנים ולעבודה שיטתית של תכנון אסטרטגי מקיף ולאחריה הוצאה לפועל של תוכנית עבודה מעשית המקיפה מגוון רחב של תחומים בחברה.

במהלך השנים היה דניאלי אחראי על ניהול עסקי בינלאומי במגוון רחב של עסקים ותעשיות ורכש ניסיון עשיר בתחומי ניהול מגוונים, תחומי השיווק המכירות הפיתוח העסקי מו"פ והובלת פרויקטים.

בשנים האחרונות פיתח דן שיטות עבודה מעולם הניהול והעסקים התאגידי והתאמתו לעולם ה – (Small Medium Business (SMB. מאז הוא מלווה עשרות מנכלים והנהלות בגיבוש והטמעת האסטרטגיה העסקית של חברותיהם, המובילים לשינויים משמעותיים בביצועים הניהוליים והעסקיים שלהם.

דן דניאלי, בעל תואר ראשון ו BSc. מהטכניון בחיפה ובעל תוארMBA מבית הספר למנהל עסקים של Kellogg באוניברסיטת Northwestern בשיקגו.

לאורך השנים מלווה דן מגוון עסקים וחברות, ומכהן במגוון וועדות ייעוץ (Advisory Board), של חברות במשק.

חזון החברה

החזון של חברת D2D בהובלת דן דניאלי הוא לסייע בידי בעלי חברות ומנהלים בכירים להוביל את עסקיהם להצלחה ולצמיחה משמעותיים, תוך לימוד מעמיק והבנת הפוטנציאל העסקי של החברה, הטמעת שיטות עבודה וביצוע הצעדים הניהוליים והאופרטיביים הנדרשים לביסוס עסקיהם וייצור צמיחה מתמדת.

אנו מחויבים, ליושרה, למקצוענות, ולאומץ הנדרשים בכדי לשקף ללקוחותינו תמונת מציאות ראלית ולסייע בידיהם להוביל את עסקיהם תוך הטמעת סטנדרטים של מנהיגות ומצוינות להשגת מטרותיהם.

ערכי החברה

יושרה

מקצוענות

שאיפה למצוינות

התמדה

יחס אישי ומעורבות

"הסכנה הגדולה עבור רובינו היא לא שהמטרה גבוהה מדי ונחטיא, אלא שהיא נמוכה מדי ונגיע אליה"
– מיכאלנג'לו